הפעלות לימי הולדת

הילדים של היום לא מסתפקים במשחקי חברה וכמה בלונים על הקיר ביום ההולדת. הם רוצים לעבור חוויה מיוחדת במינה יחד עם החברים הכי טובים ולהרגיש ליום אחד מיוחדים יותר מבכל יום אחר. הפעלות ליום ההולדת לא רק מספקות את החוויה המשותפת אלא גם מעשירות את האירוע ומוסיפות לו ערך מוסף.

מתוך מבחר הפעלות כל ילד יכול למצוא את ההפעלה שהכי עושה לו את זה. הפעלות יכולות להתחיל מגיל צעיר מאד, עם ליצנים, מוזיקאים, מפעילים בתנועה ועוד. בגילאים מבוגרים יותר אפשר למצוא הפעלות שהן למעשה סדנאות בנושאים שונים, מסדנאות בישול ועד לסדנאות יצירה. הפעלות אחרות הן הפעלות שכוללות משחקי חברה, תחרויות, חידונים ועוד.

 

אז איך בוחרים את הפעלות לאותו יום? חשוב לבחור במפעילה או במפעיל בעלי ניסיון שמאחוריהם ימי הולדת מוצלחים, שיכולים לספק המלצות מהורים מרוצים ושיש להם מוניטין טוב. בנוסף, כדאי להשקיע מחשבה בסוג ההפעלה שאתם בוחרים עבור הילדים. ההפעלה צריכה להתאים לגיל הילד, לאהבות ולתחביבים של הילד ולשתף כמה שיותר ילדים אם לא את כולם במהלך ההפעלה.

הפעלות לימי הולדת למה כדאי לכם?

הפעלה טובה לילדים היא הפעלה אשר גורמת לילדים שלכם להיות מרותקים וכן לשתף פעולה עם אותו המפעיל. מפעיל טוב יודע לגרום לתשומת לב מרובה וסקרנות אצל הילדים, דבר זה יוצר קשב וריכוז אצל הילדים, מה שגורם להם לא להשתעמם או להפריע במהלך ההפעלה. הפעלות לימי הולדת כוללות מגוון נרחב של פעילויות כגון: סדנאות בישול, סדנאות יצירה, סדנאות איפור, סדנאות שוקולד ועוד. בסיום הסדנא מקבל כל משתתף מוצר אותו הוא הכין במו ידיו, זה יכול להיות שוקולד שהוא עשה, אורז שהוא בישל ועוד. כך שלא רק שהילד חווה וביצע משהו במו ידיו אלא גם הוא יוצא עם חוויה שתלווה אותו לאורך שנים. גילאי ההפעלות הינו מגיל תת חובה ועד ביה”ס יסודי. אז אם אתם רוצים שהילד שלכם לא יהיה יוצא דופן משאר הילדים וכמובן להגשים לו חלום, אל תהססו להשקיע בהפעלות ימי הולדת של קנדיל’ה. הפעלות שהן לא רק יום הולדת אלא חוויה מתוקה ונעימה לאורך שנים שהילד זוכר מהיום ההולדת.

ההפעלות מספקות להורים גם הזדמנות לקחת צעד אחורה ולתת למישהו מקצועי ובעל ניסיון לקחת פיקוד על יום ההולדת. יום ההולדת הופכת להיות חוויה משפחתית ומהנה בשביל כולם. כל מה שצריך לעשות הוא לבחור הפעלה שמתאימה לילדים ומדברת אליהם ויום ההולדת תהפוך להיות אירוע בלתי נשכח.

ההפעלות של קנדילה

בקנדילה אנו מתמחים בביצוע קרנבל אמיתי עבור הבנות

אחת מההפעלות הרבות שלנו היא הפעלה אשר מתאימה הן ליום הולדת לבנות והן יום הולדת לבנים, ובה מבחר תחפושות בקרנבל שהילדים לא ישכחו,עיצוב המקום ,הפעלה ,הרקדה והנחייה מהטובים בארץ.

הפעלות שלנו כוללות איפור ,קעקועים וקסמים. הילדים יכנסו לחוויה מרגשת מצחיקה וכייפית,יקבלו הפתעות מבובות ענק שיכנסו לרחבת הריקודים יחלקו הפתעות-בקיצור כל מה שצריך כחלק מהביצוע.

יום הולדת הקרנבל של קנדילה:

הפעלה מרתקת ומשעשעת לילדים מגיל 3-7
קרנבל של הפתעות,איפור וקעקועי נצנצים
ריקודים,קסמים,בלונים,בובות ענק ועוד

 

אז מה החלום שתרצו להגשים?

מלאו כאן ואחזור אליכם

טלפון: 054-8328777 | דוא”ל: candyle4u@walla.com