יום הולדת נסיכות

כל ילדה עוברת תקופה שבה היא חולמת להיות נסיכה. זו יכולה להיות נסיכה מוכרת מהטלוויזיה או מהספרים, או פשוט נסיכה שהומצאה דרך משחק כלשהו. בתור נושא ליום הולדת, מסיבת נסיכות הוא אחד הנושאים הכי אהובים על ילדות קטנות שהופכות ליום אחד לנסיכות אמיתיות, עם כתר ושמלה והרבה שמחה מסביב.

הפקה היא לא הפקה מסובכת. בחנויות למסיבות תמצאו לא מעט אביזרים שיוכלו להפוך את המסיבה לנסיכתית מאד. מכלים מיוחדים עם הדפסי נסיכות ועד לשרביטים וכתרים חגיגיים, עיצוב המסיבה הוא עיצוב פשוט מאד ובדרך כלל גם לא מאד יקר. גם השמלה הנסיכותית לא חייבת להיות שמלה יקרה. אפשר למצוא היום כמעט בכל חנויות הבגדים לילדות שמלות יפיפיות שיגרמו לכל כלת שמחה קטנה להרגיש כמו נסיכה ביום ההולדת שלה.

בתוך הנושא של נסיכות אפשר גם לערוך פעילויות רבות. מנשף ריקודים מלכותי ועד הפעלות עם מפעילים שמציעים משחקים והפעלות בנושא זה. כמעט כל משחק או הפעלה יכולים להפוך נסיכותיים וחגיגיים יותר – מהפעלות איפור וטיפוח שהופכות את הילדות לנסיכות מטופחות ועד לסדנת שוקולד שבסופה אוכלים וטועמים ממתקים מלכותיים.

יום זה הוא מבצע לא קטן, אבל בסופו של דבר מדובר על נושא פשוט יחסית שאפשר לקחת אותו להמון כיוונים. בסופו של דבר, הכי חשוב שכלת השמחה תרגיש נסיכה ליום אחד.

 

מסיבת נסיכות של קנדילה

ההפעלה מתאימה למסיבת בנות או מסיבת יום הולדת אבירים ונסיכות

 

מי לא חלמה להיות נסיכה?

 

ביום הולדת לילדות קסום שכזה, אני מגשימה את חלומה של כל נסיכה קטנה שרוצה להיות נסיכת החלומות.

 

בעולם ורוד ומנצנץ תקבלי עיצוב המקום כממלכה קסומה עם חופה וכסא מלכות עם שטחי ורוד בו נקבל את ילדת יום ההולדת כשכולן מנפנפות בפונפונים לכל עבר,

 

הבנות יהנו ממבחר של 50 תחפושות היישר מדיסני-טינקרבל,בל,אאורה,סינדרלה,בת הים,רפונזל ועוד,פינת איפור קסום עם אבני חן,קעקועי נצנצים,כתרים של נסיכות ועוד

 

לאחר שכל הבנות מחופשות נתחיל בהפעלה משגעת ,נכין שרביט קסום ,נירקוד ונהנה מכל רגע,

 

לא נשכח את טקס העוגה המנצנץ ובסוף…כל בת תצא עם מתנה שקשורה לקונספט

 

יום נסיכות חלומי…כי אצלי חלומות מגשמים

אז מה החלום שתרצו להגשים?

מלאו כאן ואחזור אליכם

טלפון: 054-8328777 | דוא”ל: candyle4u@walla.com